OPTCAM DETAYLAR

OPTCAM CNC YAZILIMI

Bugün Türkiye piyasasından bulunan tüm CAM programları İngiliz veya İtalyan menşelidir. Sadece biz OPTCAM olarak yerli ve milli programız. Tabiki alt tabanımız AutoCAD yabancı AMA OPTCAM yerli CAM programıdır.

Güçlü ve Kolay program

AutoCAD ile güçlü: 2D çizimde en iyisi, tartışmasız .

Sınırsız Destek

Ücretsiz: Destek konusunda sabah 9 akşam 6 arası istediğiniz zaman arayıp ücretsiz destek alabilirsiniz.

En iyi program sizin işinizi en iyi gören programdır. Bu sebeple denemeden hiç bir programı satın almayın.

Ne yapmak istiyorsunuz?

İstediğiniz herşeyi burada yapabilirsiniz

Nesting/Optimizasyon

Program da 2 tür nesting var. Karesel ve karmaşık. Karesel nesting dörtgen parçaları en az fire ile yerleştirme yapar. Karmaşık nestingte adı üstünde dörtgen harici parçalar daha az fire ile yerleştirilir.

image

OPTCAM SİZE NE VEREBİLİR, RAKİPLERİNDEN FARKI NEDİR?

AutoCAD gücünü verir

CNC için imalat yapacaksanız ÖNCE 2 boyutlu çizim yapmanız gerekir. Eğer 2D çizim yapacaksanızda AutoCAD'ten daha iyisini bulamazsınız, nokta. Biz ünlü başka cnc programı kullanıpta çizimi AutoCAD'te yapanları iyi biliyoruz. Çizimi AutoCAD 'te yapıyorlar sonra g kod almak için A... cam i kullanıyorlar. AMA çizim AutoCAD' ne anladım ben bu işten. Biz zaten AutoCAD'ten g kod veriyoruz. Acemiyseniz kafa yormayın bu konuya AutoCAD'e ve bize güvenin yeter. Daha da ileri gidersek kimseye güvenmeyin, bir programı satın almadan önce 1 ay deneme isteyin bu herşeyi çözecektir, teşekkürler..

Nestingte daha az fire verir

Düz nesting ve karmaşık nestingte iddialıyız varsa daha iyisi getirin bu daha iyi deyin. Bilmiyorsanız zaten bizim nestinge bayılacaksınız. Üretim yaparken ne kadar az fire verirseniz o kadar çok kar edersiniz bu kadar basit..

Kullanım kolaylığı dillere destandır

Normalde cnc programlarında müşterini mekanına gidilip 2-3 gün ücretli eğitim verilir. Bu eğitim için günde 200 Euro gibi rakamlar istenir. AMA bizim programlarda öyle yerinde eiğitime gerek yoktur. Çünkü OptCAM çocuk oyuncağı gibi kullanması kolaydır AMA yaptığı iş boyundan büyüktür....Yani diğer bi deyişle 2 günde öğrenir geçersiniz....

Sığdır ve resimden çizgiye çevir başka yerde yoktur

Önce Sığdır komutuna bakalım sonra Resimden Çizgiye Çevir. tabiki bu komutlar kelimeler le anlatılamacağı için video lazım. Sığdır - Resimden Çizgiye Çevir